Andělská znamení v astrologii

andělská znamení
Komunikace andělů pomocí symbolů a čísel. Čísla jsou nejjednodušším prostředkem, jak se s námi andělé mohou spojit. Proč s námi andělé komunikují? Význam čísel a číselných řad.
Zobrazen: 1295x   24. 4. 2020

Věřte tomu nebo ne, ale práce s čísly je nejčastějším komunikačním způsobem andělů. Může to znít překvapivě, ale andělská sdělení nejsou vždy přímá a taková, jaká by silně zasáhla naše vědomí. Ano, někdy andělé odpoví na naše modlitby a otázky prostřednictvím přímé odpovědi, vyvolají zázračné uzdravení, poskytují nám dostatek myšlenek, které nás podporují v našich činnostech a synchronizují naši duši a mysl.

Mnohem častěji ale bývá vedení andělů jemnější

Andělské vnuknutí můžeme zažít ve formě snu, záblesku inspirace, nebo opakovaného pocitu a myšlenky, o kterých ani nevíme kde se vzaly, ale jsou velmi intenzivní a jasné. Andělé také rádi posílají znamení a signály, že jsou tady s vámi. Jsou jimi čísla a ta se stávají jedním z nejběžnějších příznaků, že jsou andělé s námi.

andel

Níže najdete vše, co potřebujete vědět o andělských číslech

O tom, co jsou, co znamenají a jak se naladit na pokyny, které vám andělé posílají. Čísla andělů jsou krátké sekvence čísel s určitou informací, jenž nesou jakousi vibraci. Někdy vám andělé ukáží čísla, aby na sebe upoutali pozornost, jindy se tímto snaží udržet vaši mysl v moři pozitivních myšlenek. Že vidíte tato čísla může také znamenat, že se máte naladit do meditačního stavu, kde se na vyšší úrovni spojíte se svými anděli, kteří vás doprovází na vaší cestě a pomáhají vám v duchovním růstu.

andel2

Když si všimnete konkrétní opakující se řady čísel

věnujte jí pozornost. Zeptejte se andělů, co se vám tím snaží říct, pak uklidněte svou mysl, uvolněte se, otevřete své srdce a klidně dýchejte. Z tohoto stavu uvolnění lépe zjistíte, jaké informace se vám andělé snaží předat. Andělská sdělení o sobě mohou dát vědět například tím, že se budíte stále v ten stejný čas, nebo se díváte na hodiny, které ukazují třeba 1:23, nebo 22:22. Andělé to dělají záměrně, abyste si všimli určité sekvence čísel a budou to opakovat tak dlouho, dokud si nepřipustíte, že to nemůže být náhoda.

 • 0 - je znamení, že je pro vás Bůh k dispozici - stále a bez omezení. Nalaďte své vědomí na frekvence andělských myšlenek a obdržíte pokyny, které pro vás Bůh má.
 • 1 - zůstaňte pozitivní. Přemýšlejte a zaměřte se na to, co chcete, nikoli na to, co se vám nelíbí a z čeho máte strach. Vaše myšlenky vytvářejí vaši budoucnosti.
 • 2 - všechno je dobré. Zůstaňte optimističtí a pozitivní výsledek se dostaví. Budete k němu přitahováni. Udržujte víru.
 • 3 - andělé jsou s vámi. Pomáhají vám a vedou vás k sobě samým. Uvědomte si jejich přítomnost a lásku.
 • 4 - pokračujte v žádosti o pomoc a vězte, že dostanete přístup k radám andělů. Zahojí se vaše rány.
 • 5 - změna je ve vzduchu! Zavolejte své anděly na pomoc, která zařídí nové pozitivní změny ve vašem životě.
 • 6 - najděte rovnováhu mezi hmotným a duchovním. Požádejte o pomoc vesmír, aby vám pomohl uvolnit strach a obavy a vy můžete znovu začít důvěřovat.
 • 7 - šťastná sedmička! Jste na cestě ke štěstí a božská magie vám otevírá nové dveře a příležitosti
 • 8 - nekonečná hojnost a prosperita je vám k dispozici ve všech oblastech, zejména to platí o dosažení vašeho vysněného cíle
 • 9 - máte vše, co potřebujete, abyste dosáhli svých cílů. Je čas začít jednat
 • 11 - Uctívejte svou intuici. Udržujte myšlenky v souladu s vašimi sny a záměry do budoucna. Uvolněte ze sebe jakoukoli pochybnost nebo stres. 11 je číslo, které vás spojuje s vašimi sny, duchem a intuitivní osvětou
 • 22 - vaše modlitby byly vyslyšeny a vy pracujete na tom, aby se vaše sny staly skutečností. Úspěch je ve vzduchu. Zůstaňte trpěliví. Začněte si promýšlet další, detailní kroky k uskutečnění vašich plánů.
 • 13 - Božská energie je s vámi a podporuje vás. Pokračujte ve svých plánech a setrvejte v pozitivním myšlení.
 • 33 - zkontrolujte reálná fakta, díky kterým postupujete dál ke svému cíli, ale nezapomeňte stále naslouchat své intuici. Pomáhejte lidem kolem sebe vidět totéž.

cislo

Když uvidíte trojité sekvence čísel, například 222 nebo 333

znamená to, že význam jednoho čísla je znásoben. Takže číslo 5 znamená, že ve vzduchu visí změna, ale 555 vám ukazuje, že se ve vašem životě odehraje více zásadních změn. Když vidíte kombinovaná čísla, například 234, znamená to spojení významu jednotlivých čísel do jedné životní události. Pokud se ve zprávě objevuje více čísel, pak ta prostřední jsou hlavním významem sdělení a okolní čísla hrají pouze podpůrnou roli.

nebe


(c) panna.cz CLAIRE

 
diskuzní
fórum
Diskusní fórum k tomuto článku není aktivováno.

 Poslední aktuality