Astrologie a barvy podle znamení

Milujete modrou jako nebe?
Proč se Štír zdráhá prozradit svoji barvu? Znáte svoji barvu podle svého astrologického znamení? Milujete temně fialovou, modrou jako obloha, zelenou jako jarní louka? Horoskop nám pomáhá i při léčení barvami...
Zobrazen: 17286x   29. 5. 2006, aktualizováno: 19. 5. 2008

Horoskop nám pomáhá i při léčení barvami

může pomoci vysvětlit proč tíhne člověk k určitému druhu barvy. Záleží na tom v jakém postavení se nachází planety, k jakému druhu živlu patří, jaká je síla elementů a domů v horoskopu.

Znamení Berana byla přiřazena červená barva

podle vládnoucí planety Mars. K ní patří ještě oranžová a žlutá. Červená barva však podporuje v Beranech jejich cholerickou povahu a měli by využívat protiklad této barvy, kterou je modrá nebo zelená. Při onemocnění u Berana probouzí červená barva v nich chuť bojovat s nemocí.

Znamení Býka je spojováno s zelenou barvou

jarní a svěží. Prospívá jim pobývat v prostředí, kde tato barva převládá, v blízkosti pokojových rostlin. Býci mají rádi kombinaci zelené a žluté barvy.

Blíženci mají barvy na vybranou

Mohou je střídat. Patří k nim zelená, béžová a fialová.

Rak se pojí s bílou barvou a jejich odstínech

od měsíční stříbřité, slonové kosti až k perleťové. Někteří astrologové toto znamení spojují se světle modrou. Raci nemají rádi křiklavé barvy, ale dávají přednost pastelovým.

Lev se cítí dobře tam, kde barvy mají hřejivé odstíny

Žlutá v nich posílí optimismus nebo kombinace červenožluté barvy.

Panna je zemské znamení a je spojována se dvěma barvami, zelenou a hnědou

Mají rády hnědožlutou nebo zelenožlutou barvu.

Váhy inklinují ke světlým barvám, bílé, růžové

které navozují pohodu a klid.

Štír a červená a černá barva

Štír se zdráhá prozradit svou oblíbenou barvu, kterou je černá, ale musí se využívat opatrně. Černá pohlcuje, tak musí dávat pozor, aby člověka nepohltila a nestáhla do podivných nálad. Štírům patří také červená, podle jeho dalšího vládce Marsu. Vládnoucí planeta Štíra je však pán hlubin Pluto. To vysvětluje proč Štíři mají rádi barvy hloubek, modrou, zelenou, tmavě hnědou.

Střelec má rád optimistické barvy

a je spojován s oranžovou barvou. Pro zklidnění Střelce je vhodná modrozelená barva. Střelec se rád obklopuje ohnivými barvami, žlutooranžovou až červenou.

Kozoroh jako znamení s vládnoucí planetou Saturn

má přiřazeny barvy s tmavými odstíny, hnědé, zelené, modré a jsou rádi v tmavším prostředí. Kozorohům pastelové barvy nevadí, ale dávají přednost barvám jako je tmavohnědá, tmavomodrá a stříbřitě šedá.

Vodnář je spojován s tmavě fialovou barvou

která podporuje jeho originální myšlenky.

Ryby mají neptunovskou modrou barvu

blankytnou, prostě modravý tón. Někteří dávají přednost modři hlubokého oceánu. Pro Ryby je dobré kombinovat modrou barvu se žlutou, které navodí u nich pohodu.

Z materiálů telestézické společnosti PannaCz.com


 
diskuzní
fórum
Diskusní fórum k tomuto článku není aktivováno.

 Poslední aktuality