Horoskop - mé druhé Já

Horoskop - mé druhé Já
Všichni dobře víme,že ,,JARO,, dá vyrůst všemu skrytému,,zasetému v temnotách podzemí,, co celou ,,zimu,, skrytě čekalo na tento okamžik,až SÍLA SLUNCE (srdce-Božské životní energie) zviditelní ,,setbu,,. Vše se začíná ZELENAT - (láska) a růst....
Zobrazen: 19727x   příspěvků: 2   13. 11. 2010, aktualizováno: 24. 11. 2010

Milé sestřičky a bráškové- mé druhé,,já,,

dovoluji si Vám nabídnout-(alespoň z mého pohledu) velmi důležité,,dění na obloze,, (logicky i v nás), jenž se vztahuje k DATU: 28.5.2O1O. Jde o Den (velké ,,D,,)= úplňku- velmi silného (čas OO:1O:OO hod) v ,,ose Blíženci(Slunce)- Střelec (Luna)...

Hlavní SILOU je ZDE však VSTUP planety URAN do znamení Skopce

Nyní ještě Uran pobývá ve znamení Ryb,kde se zdržuje od ledna 2OO4 - tedy cirka 6 let! Ryby symbolizují Oceán existence a Uran zde ,,skrytě,, a velmi často bolestně ,,pracoval,, na transformaci úrovní VĚDOMÍ.

Dělal,, vnitřní revoluci,, v člověku - vedl k MOUDRU skrze osudový ,,program,, a karmické lekce,které měly (a mají) jediný cíl: POZVEDNOT ÚROVEŇ VĚDOMÍ LIDSTVA.

Takto nás ,,školil,, celých 6 let

a nyní přichází okamžik překročení ,,prahu,,- z Ryb do znamení Skopce,kde pobude až do května roku 2O18! Celé toto dění lze pojmout jako analogii přechodu Slunce ze znamení Ryb do znamení Berana.

Toto se děje vždy okolo 21.3.= PRVNÍ JARNÍ DEN,,

Síla slunce - revoluce úrovně vědomí

Všichni dobře víme,že ,,JARO,, dá vyrůst všemu skrytému,,zasetému v temnotách podzemí,, co celou ,,zimu,, skrytě čekalo na tento okamžik,až SÍLA SLUNCE (srdce-Božské životní energie) zviditelní ,,setbu,,. Vše se začíná ZELENAT - (láska) a růst.... Nyní pojměme,že v tomto,,jarním bodě,, se ocitá URAN- planeta ,,revoluce,,- VYŠŠÍCH ÚROVNÍ VĚDOMÍ- MOUDRA... Od chodidel,kde sídlí Ryby se tato SÍLA objevuje na úrovni 7 čakry.

Situaci lze vnímat jako VSTUP VYŠŠÍ ÚROVNĚ VĚDOMÍ do běžného (Marsovského) lidského vědomí.

Ještě jednodušeji: zkrátka se nám otevírá přístup k informacím,které nám po dlouhá léta zůstávaly skryty z důvodu potřeby NEZBYTNÉ OČISTY!

Nyní, když jsme jako celek značně pročistili své bytosti (dle vesmírného ,,programu,,) otevírají se nám ,,dveře,, k VESMÍRNÉMU MOUDRU.Přirozeně,že každý bude ,,dostávat,, ty kvality informací,pro které je připraven... Tento ,,okamžik,, se opakuje zhruba jedenkráte za 85 let!( doba oběhu Urana celým zvěrokruhem).

To znamená,že opětovný vstup Urana do znamení Skopce se odehraje okolo r. 2O95!....

Máme ZDE tedy obrovskou šanci napojení na VESMÍRNÉ (naše vnitřní) MOUDRO. Jediné,co se po nás požaduje je: být ,,procesu,, otevřen a MÍT ČISTÝ ZÁMĚR. Tímto je INTEGRITA= JEDNOTA LÁSKY...

Uran v horoskopu vidíme v konjunkci(spojení) s Jupiterem,který je ,,ve svém znamení Ryb,, je tzv.DOMA! Proto Jupiter působí značnou silou- podporuje Uranův ,,záměr,,.

Je planetou EVOLUCE - neboli POHYBU ,, V PŘED,,

(ROZUMÍTE co to dohromady symbolizuje?) Jupiter zároveň představuje ŠTĚSTÍ,... a DUCHOVNÍ PRAVDY NA CESTĚ...Pozice této konjunkce ve 2. Domě znamení Býka jako-by ,,říkala,,: JDE O ROZVOJ,,MOCI,, LÁSKY- vyšší úrovně vědomí člověka na Matce Zemi a řeší se skrze 6. čakru= skrze 3,OKO!! Je tedy zřejmé,že si vesmír,,přeje,,aby lidstvo postupně přecházelo od smyslů vnějších(fyzických) k těm VNITŘNÍM (duchovním)- čili na ,,napojení,, na VĚDOMÍ EXISTENCE( SKRZE cit,intuici,schannelling...).

Toto vnímám jako jedinou možnou cestu k Pravdě naší Božské Podstaty...

Výše uvedené je pouhým střípkem z celého obrazu horoskopu,ale řekněme, že patří k nejdůležitějšímu co obsahuje...

Mým záměrem je NABÍDNOUT Vám tyto informace, jenž mi přicházejí, ještě před naším společným setkáním,kde si přirozeně řekneme více. Jde o to, aby každý mohl využít ,,svůj zdroj,, k ověření uvedeného a pak společně dění konzultovat...

Je zajímavé, že právě v tento den (úplněk a vstup Urana do znam. Skopce) se konají - jak všichni víme - volby do sněmovny.)

Ještě NABÍZÍM ,,poselství,, tarotu Crowley....a Archandělů:

Horoskopu odpovídá: ,, PRINCEZNA HOLÍ,,!! ( mistrovství PŘIROZENOSTI A SEBEOSVOBOZENÍ!!)

Svobodný Duch vydává se na cestu do nepoznaných oblastí

(vyšších úrovní vědomí)- BEZE STRACHU! Žena na kartě je bez oděvu- NEMÁ CO SKRÝVAT (čistý ženský princip) komunikuje skrze ,,SLUNEČNÍ,, kvalitu. Má vědomí ,,Skopce,,- razí Cestu v před. Je ,,JARO,,(vstup do Berana)-ZNOVUOBROZENÍ. Je odevzdáno- rozpuštěno vše ,,temné,,- oddělující.(postup,,vzhůru,, skrze přijetí ,,SVĚTELNÉ cesty,,). Jde o ROZŠÍŘENOU ÚROVEŇ VĚDOMÍ!( chocholy na hlavě- antény vnímání)- dominuje zde ze živlů VZDUCH a OHEŇ= DUCHOVNÍ POHYB= ZMĚNA! Řekl bych,že to co praví tarot je velmi podobné tomu,co napovídají ,,hvězdičky,,... Archanděl ,,Camael,, č.11 = ČAS VZPOURY!- ZMĚNA STRUKTUR!= OBNOVA. Z toho vyplývá práce na sobě= MOHUTNÝ OČISTEC- vše vyplouvá na povrch- na světlo, aby mohlo být pročistěno. Dokončování transformačního procesu Matky Země.

Dosažení VYŠŠÍ ENERGETICKÉ ÚROVNĚ

Je třeba zcela uzavřít minulost. Lidé začínají prožívat: ,,NÁVRAT BUDHY,,. Doporučení: dočasné stažení ze ,,světa,, aby byl prostor pro vlastní proměnu. Barva oranžová-LÁSKA +fialová-ČISTOTA. TO, co dlouho ,,leželo v temnotě,,( v nás) je vyneseno na světlo a tím rozpuštěno...JE TŘEBA SE VĚNOVAT SAMA SOBĚ- vlastním proměnám= BÝT SKUTEČNĚ SÁM SEBOU!! Očistec nás vede k novému životnímu pocitu: VNITŘNĚ VYROSTLÍ- ZCELA SI VĚDOMI SAMA SEBE S POCHOPENÍM PROČ JSME ZDE A CO JE NAŠÍM POSLÁNÍM.... TÍM UZŘÍME BOŽSTVÍ V NÁS... a to je smysl... Přeji ať uvedené slouží k UŽITKU nám všem...P.S. věřím,že z podnětu ,,napojených,, budou iniciovány odpovídající akce podporující ,,vesmírný program,,- pro planetu Zemi a všechny inkarnované bytosti... např. meditace ,,na dálku,, či setkání na odpovídajícím místě...

V LÁSCE Jaromír

© PannaCz.com Noetika


© pannacz.com Esoterika

 
diskuzní
fórum
Celkem je vloženo 2 příspěvků.
Telepatie a myšlenkové formy (Martin, 13. 12. 2010 20:27:25)
A omlouvám se u té Telepatie a myšlenkové fomy nemáte aktivováno příspěvky takže to píši sem.Děkuji
Telepatie a myšlenkové formy (Martin, 13. 12. 2010 20:26:24)
Velmi pěkný článek,vlastně celý veb je úžasný,ale rád bych vás poprosil zdalipak by jste mi na můj email: sabacky.martin@seznam.cz napsal/a jak číst a posílat myšlenky. Děkuji vám předem
 Poslední aktuality