Jak pracovat se svou intuicí

Jak pracovat se svou intuicí A.R.X.
Intuice je sval duše a stejně jako každý sval se dá intuice posilovat a rozvíjet. Je důležité vymezit si čas na sebe sama a ponořit se do hloubi své duše. Poslouchejte hlas intuice a vnímejte její jemné frekvence. Budete odměněni.
Zobrazen: 6875x   příspěvků: 0   15. 2. 2018

Když nás čeká nějaké důležité rozhodnutí

nebo nás nenechá v klidu záludná otázka, často hledáme odpovědi někde mimo sebe. V tom, co je správné, v normě, inspirujeme se druhými lidmi, hledáme na googlu, radíme se s odborníky. Přitom to nejdůležitější, co nás v takové chvíli má nejvíce obohatit, je naše intuice - tu opomíjíme, neprávem.

Naše podvědomí je skrytý génius

a vždy nám poskytne znalosti, které potřebujeme k tomu, abychom se vydali správným směrem. A to platí i pro ty, kteří se považují za vysoce racionální, neduchovní a nevěřící. Jen si vzpomeňme. Někdy jsme o někom přemýšleli a najednou nám zazvonil telefon. A ta samá osoba, která byla v naší mysli, se teď nachází na druhé straně telefonu. Nebo jsme cítili, jako by nás někdo pozoroval a když jsme se otočili, zjistili jsme, že se na nás někdo upřeně dívá. Taky se nám mohlo stát, že jsme nevešli na přechod i přesto, že tam svítila zelená. Pár sekund po našem rozhodnutí projelo auto takovou rychlostí, že kdybychom nakonec na přechod vešli, přinejmenším by nás zmrzačilo.

To je jen pár běžných příkladů práce s naší intuicí. Stejně jako paměť, kritické myšlení a intelekt, naše duše je duševní sval, který můžeme posilovat a využívat k tomu, abychom dosáhli úspěchu a stali se tou nejlepší možnou verzí sebe sama.

Zde je sedm tipů, jak rozvíjet svou intuici a využít ji k tomu, abychom svůj život obohatili o moudrost a inspirovanější rozhodnutí.

1. Zjistěte, kdy k vám vaše intuice mluví

Za prvé, abyste mohli používat vaši intuici, musíte rozpoznat, když k vám mluví. Intuice totiž obvykle nebývá hlasitá. Její frekvence jsou jemné a taky ke každému člověku promlouvá trošku jinak. Můžete například obdržet vizuální zprávy - obrázky, které se projevují v rychlém zablesknutí, nebo vás něco důležitého může napadnout u filmu, na který se zrovna díváte. Alternativně s vámi může vaše intuice mluvit ve fyzických pocitech, jako jsou husí kůže, střevní problémy, pocit úlevy, nebo kyselá chuť v ústech. Intuice svá “slova vyřkne”

2. Intuice se dá prohloubit meditací

Abyste získali přístup k vaší intuici, musíte prohloubit spojení se sebou samým - meditace je pro to skvělý nástroj. Pravidelná meditace vám pomůže vyčistit vaši mysl, naučí vás, jak se zbytečně nerozptylovat také vám ukáže, jak rozpoznávat jemné vnitřní impulsy. Je doporučeno, abyste si každý den vymezili čas a meditovali sami, nebo využili řízené meditace. Nemusí být dlouhá - stačí dokonce i 10 minut denně.

3. Vymezte si každý den čas k naslouchání vlastní intuice

Dnešní život je plný spěchu a zaneprázdněnosti, abychom zvládli vykonat všechny úkoly, které jsme si předsevzali, nebo nám je někdo nařídil. Je při tom snadné, abychom zapomněli na to, že se máme naladit na naše vnitřní já a vesmírné frekvence. Ale musíme si uvědomit, že i naše inteligence a moudrost potřebují, abychom je přijímali prostřednictvím naladěním se na sebe sama. To je důvod, proč je doporučeno se minimálně jednou (lépe vícekrát) denně pohroužit se do centra své duše a dát prostor intuici. Obvzlášť důležité to je, když je před vámi důležité rozhodnutí. Ujistěte se, že máte čas na to, abyste vše “probrali” i se svou intuicí, než si vyberete, kterou cestou jít.

4. Ptejte se

Získání moudrosti díky vaší intuici by nemělo být pasivní zkušeností. Seznamte se s informacemi, které potřebujete a s odpověďmi, které hledáte. Čím jasněji položíte své otázky, tím jasnější budou odpovědi.

5. Zapište své odpovědi

Intuitivní zprávy mají jemné frekvence a mohou zmizet stejně rychle, jako přišly, pokud neprovedete kroky k jejich zaznamenání. Ve skutečnosti neurologické výsledky výzkumů naznačují, že poznatky, které nebyly zaznamenány do 37 od jejich vnuknutí do vaší mysli, pravděpodobně nikdy nebudou využity. Psaní deníku je vysoce účinný způsob, který vám zpřístupní vaši mysl a zachytí důležité myšlenky.

6. Přijměte okamžitý postup

Vesmír odměňuje ty, kteří jsou aktivní v hledání nových poznatků a znalostí - stejně jako vaše intuice. Když budete jednat podle informací, které obdržíte od vašeho vnitřního zdroje moudrosti, otevřete kanál mezi vaším podvědomím a vědomou myslí a obdržíte intuitivnější zprávy, které jsou silnější, snadněji je uslyšíte a lépe se vám bude podle nich jednat.

7. Důvěřujte si

Čím více víry projevíte sami v sebe a ve vaší intuici, tím větší budou výsledky. Ať už se chcete lépe rozhodovat, řešit problémy rychleji nebo vytvářet různé plány, které ve vašem životě budou fungovat, dosáhnete toho rychleji a efektivněji, pokud naladíte svou mysl na jemné frekvence intuice a posloucháte, co vám říká. Důvěra ve vaši intuici znamená, že důvěřujete sobě samým. A čím více důvěry v sebe sama ve vás bude, tím větší úspěch můžete očekávat.


(c) panna.cz CLAIRE

 
diskuzní
fórum
Celkem je vloženo 0 příspěvků.
Nevložen dosud žádný diskusní příspěvek.
 Poslední aktuality