Indigoví lidé

indigoví lidé
Cítíte se jiní? Cítíte, že jste zde na světě za nějakým účelem? Udělat svět lepším? Možná jste jedním z nich. Možná jste indigo. Indigoví lidé jsou inteligentní, láskyplní a intuitivní. Věří ve vyšší moci a mají přirozený smysl pro spirituálno.
Zobrazen: 8998x   příspěvků: 0   15. 2. 2018

Jste indigoví jedinci a nevíte to? Jak poznat, zda jimi jste nebo ne? A co to vlastně znamená?

  • Indigoví lidé se zajisté vyskytovali již dříve, ale do podvědomí se dostávají ve větší míře právě až nyní.
  • Tito lidé dávají naději lepší budoucnosti, příslib nové civilizace. Jsou to vizionáři a tvůrci, jsou progresivní a nezávislí. Přinášejí mezi ostatní novou energii a ukazují různé způsoby komunikace, myšlení a citu.

Tito lidé jsou nazýváni indigovými, protože barva indigo (spatřena v tzv. třetím oku)

se absolutně promítá v jejich auře. Možná jste již zaslechli pojem “indigové děti” a nikdy jste si neuvědomili, že existují i indigoví dospělí. Nebo že byste dokonce mohli být jedním z nich!

indigo

Cítíte se jiní? Hloubka cítění

Cítíte, že by vaše rozdílnost přitahovala neobvyklé lidi a situace? Zaznamenáváte zvláštní citlivost na podněty, zvuky, pocity? Cítíte se často nepochopení a osamělí? Frustrovaní a nespokojení z dnešního světa? Máte pocit hlubokého cítění, myšlení a máte introspektivní povahu? Máte potřebu něčím přispět k vytvoření lepšího světa? Pociťujete neobvyklou touhu pochopit svět mezi nebem a zemí?

Indigoví lidé jsou inteligentní

ale to neznamená, že by museli mít ve škole špičkové známky. Cítí se znechucení, když musejí dělat pořád dokola věci, kterým se již jednou naučili. Jsou velmi kreativní a rádi se učí novým věcem. Vždy potřebují vědět, proč a jak se věci dějí a mají. Protože rádi bloumají vlastními myšlenkami, mohou do nich někdy až příliš zabřednout, zamotat se do nich a pak je již v brzkém věku provází úzkostné stavy, deprese a výjimkou nejsou ani sebevražedné sklony. Odolávají autoritám, nemají rádi kastovní systémy. Upřednostňují proto spíše vedoucí pozice, nebo pracují více samostatněji než jiní lidé.

člověk

Indigový člověk je velmi citliví

buď hodně pláčou a vztekají se anebo své emoce pečlivě uzavírají a prožívají je v tichosti sami se sebou. Oplývají skutečnou touhou po poznání astrálního světa, inklinují k duchovnu již od mládí a považují jej za opravdovou součást našeho světa. Sexuálně jsou velmi expresivní a vynalézaví, na druhou stranu mohou sex odmítat, pokud chtějí dosáhnout vyššího duchovního spojení, nebo se prostě nudí. Hledají smysl. Smysl svého života pomocí náboženství, typu víry, knih, meditací a jógy. Samozřejmě, že takové vlastnosti mohou mít i zcela “normální” lidé, ale indigoví jedinci mívají z pravidla většinu, nebo všechny z popisovaných vlastností.

Indigový člověk je velmi intuitivní a láskyplný

Hluboce věří svým smyslům a využívá je, jak nejlépe dokáže. Snaží se je celý život rozvíjet, aby porozuměl sobě i lidem kolem sebe. Mají obrovské srdce. Můžeme je pozorovat, jak se snaží pomáhat například dětem a starším osobám, protože cítí, že to jsou bytosti více zranitelné. V lásce potřebují spoustu objetí, něžných dotyků a porozumění. Mají vřelý vztah i ke zvířatům a přírodě. Mnohdy tíhnou více právě k němým tvářím, stromům, vodám a horám. Lépe cítí jejich vibrace a frekvence, než běžní lidé, a co si budeme povídat - bývají rádi a často sami v objetí přírody. Přesto oplývají obrovskou touhou poznat svou spřízněnou duši, protože vědí, že ona tady někde je. Jenom na cestě při hledání jsou velmi často zaslepeni a tak se nedívají kolem sebe, tudíž spřízněnou duši často míjejí a dostávají se z toho do úzkostí. Chcete jim lhát? Na to velice rychle zapomeňte. Třeba neznají úplnou pravdu, ale cítí, že jim ji neříkáte. A stejně tak jak jsou přísní sami k sobě, jsou nekompromisní ke lhářům. Jsou sice důvěřiví, ale ne naivní. Druhou šanci možná ještě dostanete, ale můžete si být jistí, že do nekonečna se obelhávat nenechají.

ruce

Indigoví jedinci bývají velmi kreativní

již od raného dětství. Vadí jim zažité systémy, které nerozvíjí kreativitu. Vytvářejí si vlastní pravidla a dospělí tyto děti považují za problémové, tvrdohlavé a umíněné. Indigová osobnost je totiž (ať už v dětství či v dospělosti) prudká a otevřená. Bývá netrpělivá, vadí jí čekání ve frontách, na úřadech i u lékařů. Mívají často záchvaty vzteku, zuřivosti, i když se s tím celkem často vyrovnávají sami v sobě. Na druhé pak mohou působit lehce podrážděně, ale oni ve své duši mají opravdovou vřavu.

Indigový - pyšní a ješitní?

kolísají mezi malou a velkou sebedůvěrou a mívají sklony k úzkostem a depresi. I když jsou to paradoxně právě oni, kteří jsou v těžkých situacích absolutně nezlomní a tvrdí jako skála. Stresové situace je vyburcují k obrovským výkonům, jak v osobním, tak profesním životě, nebo například při záchraně života. Ale přesně tak, jak jsou v těchto chvílích silní a tvrdí, když se situace uklidní, něco se v nich zlomí. Něco, s čím se dlouho vyrovnávají a šrámy na duši jim zůstanou navždy.

Indigová impulzivnost a citlivost

často je můžeme pozorovat, jak při zkouškách či přednáškách přechází po místnosti sem a tam. Když už to nemohou dělat, potřebují jiný pohyb k tomu, aby se mohli co nejlépe vyjádřit. Jejich mozek pracuje jinak, než mozek jiných lidí. Rychleji vyhodnocuje informace a lépe spojuje práci obou mozkových hemisfér. Od druhým lidí požadují, aby s nimi jednali fér a otevřeli se jim, tak jako indigoví jedinci jednají se svým srdcem na dlani. Citová stránka člověka je pro ně nesmírně důležitá a přikládají jí velký význam. Pokud se jim nejste ochotni otevřít, zřejmě budou nevrlí a nebudou vám tolik důvěřovat. Rádi se pouštějí do různých rozhovorů. Ale ne jen tak ledajakých. Stejně jako hledají vyšší smysl v celém svém životě a světě okolo, tak je hluboký i jejich rozhovor. Pokud se s nimi při komunikaci spojíte na duševní úrovni, poskočí jejich srdce radostí a snesou vám modré z nebe.

zlost

Tajemnost indiga -  přirozená spiritualita

a věří ve vyšší moci. Již od dětství intuitivně cítí, že na zemi nejsme jen my, fauna a flora. Že není jen kyslík, světlo a tma. Ale mezi tím vším se objevuje něco dalšího, něco astrálního. Podvědomě cítí, že něčím už kdysi byli - v minulých životech a v tomto světě se stávají vizionáři a posly minulých životů. Vnímání jiných světů je pro ně běžnou součástí každodenního života.

Indigoví lidé mohou jsou často hypersenzitivní

ale to neznamená, že je to jedno a totéž. Hypersenzitivita je pouze jednou z vlastností těchto bytostí, bývá často jejich součástí. Je důsledkem toho, že mají silnou potřebu mít kolem sebe harmonické a klidné prostředí a přišli na tento svět, aby jej udělali lepším. Nejen pro ně, ale pro všechny bytosti, zvířata a přírodu. Jsou to totiž tvůrci míru a jejich posláním je láska a porozumění.


(c) panna.cz CLAIRE

 
diskuzní
fórum
Celkem je vloženo 0 příspěvků.
Nevložen dosud žádný diskusní příspěvek.
 Poslední aktuality