Magie svíček

lampion
Magie, která je spojena se svíčkami, je jednou z nejjednodušších forem kouzlení. Díky svíčkám se vám mohou splnit různá přání. Stačí jen pár drobných rituálů a svíčka k tomu dobře zvolená.
Zobrazen: 2934x   29. 4. 2020

Magie svíček je jednou z nejjednodušších forem kouzel

Je považována za sympatickou magii, nevyžaduje mnoho fantazijních rituálů nebo drahých ceremoniálních artefaktů. Jinými slovy, každý, kdo má svíčku, může kouzlit. Koneckonců, nezapomeňte na to, když jste byli dětmi a na své narozeniny jste sfoukávali svíčky - měli jste si něco přát.

Pokud o tom přemýšlíte, rituál narozeninových svíček je založen na třech klíčových principech:

 1. Rozhodnout se pro své přání
 2. Vizualizovat konečný výsledek
 3. Zaměřit své myšlenky na to, aby se požadovaný výsledek projevil

svicka

Většina magických systémů vám řekne

že velikost svíček není důležitá. Ve skutečnosti však mohou být příliš velké svíčky kontraproduktivní - svíčka, které trvá příliš dlouho, než se spálí, může být rušivým jevem pro člověka, který se snaží kouzlit a je mu nařízeno, aby počkal, dokud svíčka sama nevyhoří. Kupříkladu krátká kuželová svíčka funguje nejlépe. V určitém případě si kouzlo může žádat určitý typ svíčky, jako je například sedmidenní svíčka, nebo svíčka která může představovat určitou osobu.

Ideální pro práci s kouzly jsou bílé, tenké, dlouhé svíčky

Vždy byste měli používat novou svíčku pro své kouzlení. Nepoužívejte ty, které jse si zapálili při relaxaci ve vaně, nebo abyste osvítili kuchyň při výpadku elektřiny. Použitá svíčka je již porušena vibracemi z okolí, a proto může vést g negativním nebo neúčinným magickým výsledkům.

svicky2

Pokud jde o barvy, možná budete chtít mít po ruce různé barevné kombinace.

 • červená: odvaha a zdraví, sexualita a chtíč
 • růžová: přátelství, láska
 • oranžová: přitažlivost, povzbuzení
 • zlatá: finanční zisk, podnikatelské úsilí
 • žlutá: přesvědčení a ochrana
 • zelená: finanční zisk, hojnost, plodnost
 • světle modrá: zdraví, trpělivost, porozumění
 • tmavě modrá: deprese, zranitelnost
 • fialová: ambice a síla
 • hnědá: práce související se zemí nebo zvířaty
 • černá: negativnost, vyhnanství
 • bílá: čistota a pravda
 • stříbrná: reflexe, intuice, lunární spojení

Jakmile si svíčku vyberete, můžete ji před rituálem ozdobit

Vytvoří se tak mezi vámi a svíčkou spojení. Nabijete ji svou vlastní energií a osobními vibracemi. Předtím, než ji spálíte, promítněte do svíčky svůj záměr.

Další možností je použití speciálních olejových svíček

Začnete vlévat olej na vrcholu svíčky, než dojdete do jejího středu. Poté otočíte a naolejujete spodní stranu. Olejové svíčky můžete také obalit v bylinkách.

Kouzelná svíčka není magická sama o sobě

Je to v jejím plamenu. Svíčka a vosk jsou pouze palivem pro oheň. Svíčka je prostředkem k vytvoření kouzla obsaženého v plameni.

Nejzákladnější forma kouzlení se svíčkami je taková

že si vezmete kus barevného papíru, který odpovídá záměru vaší svíčky. Rozhodněte se, jaký je váš cíl a napište jej na kus papíru. Třeba chcete práci, kde vyděláte více peněz. Napíšete něco jako - čeká mě finanční prosperita. Protože se jedná o práci orientovanou na finance, vybereme zelený nebo zlatý papír a svíčku stejné barvy. Když si cíl zaznamenáte, představte si, že dosáhnete toho, po čem toužíte. Přemýšlejte o různých způsobech, jakými by se mohl váš cíl zrealizovat. Buď nalezením lepší práce, povýšením, nebo třeba někdo, kdo si od vás peníze půjčil, vám je splatí. Když na splnění svého snu myslíme, papírek je již složený. Můžeme své přání vyslovit nahlas. Může zaznít v podobě ujištění sebe sama, že se skutečně vyplní.

Umístěte papír do plamene a nechte jej spálit

Umístěte jej do krbu, nebo na talířek, aby se papírek sám spálil. Nechte svíčku zcela vyhořet. Až se to stane, zlikvidujte ji. Můžete ji buď pohřbít venku, nebo jakýmkoli jiným způsobem odstranit z vašeho dosahu.

svicka

V některých kouzelných tradicích se svíčky používají pro další účely

Dvě nejčastější metody jsou čtení z vosku, nebo čtení ze způsobu spalování svíčky. Pro čtení z vosku je typickou praxí, že zkapalněný vosk teče do misky se studenou vodou. Vosk ztuhne a vytvoří tvary. Použijte tyto tvary jako odpovědi na vaše otázky, stejně jako byste četli z kávové sedliny. Čtení ze způsobu, jakým se svíčka spaluje je trošku složitější a vyžaduje již skutečné znalosti.

Svíce je hojně využívána proto

že je volně dostupná úplně všem lidem. Ne každý máte doma přístup k otevřenému ohni a tak svíce je jeho alternativou. Plameny vzývají do vašeho světa astrální bytosti a díky tomu se napojujete na spirituální svět. Plamen svíce vás spojuje s veškerou vesmírnou energií. Při jeho plápolání můžete v klidu meditovat.

svicka2

Světlo, které svíce vyzařuje může být také prostředkem pro přenos zpráv

Na papír napište jméno toho, ke komu se má zpráva dostat a dopište její znění. Koncentrujte se na onoho člověka a pak vzkaz spalte. Mohli jste si například přát, aby se vám ozval. V relativně krátkém časovém rozmezí dostanete odpověď. Buď se ozve, navštíví vás, nebo se vám v hlavě objeví myšlenky, o který ani nebudete vědět, jak se tam vzaly.


(c) panna.cz CLAIRE

 
diskuzní
fórum
Diskusní fórum k tomuto článku není aktivováno.

 Poslední aktuality