Léčení barvami v praxi

Barvy léčí.
Barvy, které nosíte mají vliv na vaši náladu i těch, kteří jsou kolem vás. Může vás to táhnout nosit určitou barvu pro výjimečný den. To obvykle znamená, že barva je potřeba jednomu energetických obalů. Přemýšlejte o barvách...
Zobrazen: 5645x   24. 5. 2008

Užití barevných léčivých svíček

Osvětlení pomocí barevných svíček ladí s tím, co potřebujete. Například jestli chcete získat znalosti, rožněte žlutou svíčku. Růžová svíčka posílá lásku. Modrá vyřeší duchovní problém. Levandulová se hodí na hojení. Stříbrná se hodí na ochranu.

Barevné léčivá lampy a světlo

Užívejte lampu a barevné žárovky. Nechte na sebe působit barevné světlo i v době, když o něčem přemýšlíte, díváte se na televizi nebo se učíte. Při čtení dostanete více energie když použijete oranžové světlo. Zelená je dobrá pro léčení.. Modrá barva nebo fialová přijde vhod při duchovní práci.

Barevné vodní léčení - slunečních energií

Umístěte barevné gely do čiré vody. Zakryjte a umístěte na slunci. Slunce projde barevnými gely do vody a dodá energii navíc se sluneční energií vytvoří zvláštní gel. Tuto vodu můžete pít. Sluneční paprsky byly známé tím, že mají magické hojivé vlastnosti. Paprsky projdou přes celé barevné spektrum a dají vám barvy, které mají výborné hojivé vlastnosti pro určité nemoci a zranění. Můžeme také použít procházejícího slunečního světla přes okenní sklo do barevné sklenice nebo přes barevný filtr.

Barevné dýchání

Podívej se na barvy a zadej barvu Tvému tělu s každým dechem. Vyber barvu, jakou potřebuješ a nech ji vstoupit a vplynout do čaker.

Barevná představa

Představte si jak jste se vykoupali v barvách, které jste si vybrali a jak s nimi rezonujete.Můžete si představit světlo, které vás obklopí a vstoupí do vás. Vidíte jak toto světlo vás léčí.

Zářící barevný magnetismus

Nechte projet barvu přes vaše ruce pro léčivé účely. Můžete to udělat sám nebo pro druhé. Lze použít i na zvířatech nebo rostlinách.

Barevné léčení pomocí paprsků

Jeden z nejmocnějších způsobů práce barevného léčení je pomocí přivolání jednoho z božských dvanácti paprsků.

 • První paprsek............Červený
 • Druhý paprsek.......Oranžový
 • Třetí paprsek...........Žlutý
 • Čtvrtý paprsek.........Smaragdová zeleň
 • Pátý paprsek............Modrý
 • Šestý paprsek...........Indigo
 • Sedmý paprsek......Fialový
 • Osmý paprsek.........Mořská zelená / Fialové světlo
 • Devátý paprsek...........Modrozelený
 • Desátý paprsek..........Perlová
 • Jedenáctý paprsek......Oranžová/ růžové světlo
 • Dvanáctý paprsek.........Zlato

Oblékání, oděvy a léčení barvou

Barvy, které nosíte mají vliv na vaši náladu i těch, kteří jsou kolem vás. Může vás to táhnout nosit určitou barvu pro výjimečný den. To obvykle znamená, že barva je potřeba jednomu energetických obalů. Přemýšlejte o barvách oblečení, které si vyberete na nošení pro ten určitý den. Dívejte se jaké jsou barvy pro tento den. Pravděpodobně jsou vybrané na podvědomé úrovni.Je to ono, co jste hledali dnes? Mám oblečení ve všech barvách. Podle toho,jakou barvu mám na sobě přichází i klienti s problémy vztahujícími se k této barvě a barevnému spektru. Nikdy přesně nevím, co si ten den ráno obleču, v jakém barevném ladění, ale vždy to odpovídá klientům, kteří potom přijdou. Často si barva vybírá mne, ne já ji. Mám- li růžovou, jde většinou o vztahy, modrá nebo bílá, jde o duchovní hledání a léčení, Hnědá uzemnění., žlutá, komunikace.

Léčení barvami v Tvém okolí

Barvy, které Tě obklopují v prostředí doma nebo v práci mají na Tebe vliv, na Tvé nálady, chování. Uprav si barvy například v ložnici a budeš spát lépe. Jiné budou v místě aktivního odpočinku nebo na pracovišti.

Barvy a potrava, kterou jíš

Jídlo, které jíš může vyrovnávat pomocí barev Tvou energii. To platí i o nápojích.

Astrologie a léčení barvami

Beran - červená, Býk - žlutá, Blíženci - fialová, Rak - zelená, Lev - zlatá, Panna - purpurová, Váhy - žlutá, Štír - temně červená, Střelec - temně modrá, Kozoroh - černá a bílá, Vodnář - modrá a stříbrná, Ryby - jemně azurová.

Planety a léčení barvami

Harmonizace pomocí planet a barev: Slunce - zlatá,světle žlutá, Měsíc - stříbrná,Merkur - žlutá, oranžová, Venuše - modrá, zelenomodrá, Země - levandulově modrá, Mars - červená, Jupiter - purpurová, fialová, Saturn - olivově zelená, Uran - elektrizující modrá, světle zelená, citronová, Neptun - temně modrá, indigo, trávově zelená, Pluto - žlutá, světle zelená, námořnická modř.

Nortia - Z materiálů telestézické společnosti PannaCz.com

 
diskuzní
fórum
Diskusní fórum k tomuto článku není aktivováno.

 Poslední aktuality