Recenze knih esoterika

Recenze knih esoterika.
Recenze knih esoteriky, atrologie, magie, přírodní léčby ad. Kvalitní esoterické knihy. Studium knih esoteriky. Knihy, které zaujmou a jsou přínosné. Kategorie knih, které doporučujeme. Publikace recenzí knih. Doporučení kvalitních nakladatelství.
Zobrazen: 10278x   22. 4. 2013

Studium knih - esoterika

Při studiu se zabývá Panna spektrem knih, které dnes nazýváme esoterikou. Zajímá se o veškeré témata z oblasti zdraví, psychiky, přírody, léčby, astrologie, atd. Zpracované recenze, případně krátké ukázky zajímavých knih s doporučením k pořízení, lze následně vidět zde na nekomerčním internetovém magazínu PANNA.

Doporučení na knihy

Jelikož se jedná z naší strany o nekomerční aktivitu, tak recenzi knih zde nelze předplatit. Volbu knihy necháváme čistě na recenzentech, kteří si knihu vyberou.

Knihy, které zaujmou a jsou přínosné

jsou doporučeny na magazínu Panna.

  • Doporučení zde má pozitivní vliv na následnou poptávku po knihách. Zde knihy nekoupíte, proto se prosím obracejte přímo na vydavatele uvedené ve zdroji.
  • Doporučení kvalitní esoterické literatury zde čtenáři očekávají, proto se je pokusíme nezklamat.

Kategorie kvalitních knih, které doporučujeme

Knihy, které doporučujeme jsou formou recenzí, případně ukázkou z knih. Doporučujeme pouze knihu jako takovou, spisovatele.

Nedoporučujeme konkrétní obchod, kde máte knihu zakoupit.

Standardy vytváření knih v kategorii doporučujeme

Článek v magazínu Panna v kategorii „Knihy, které doporučujeme“ je vytvářen dle těchto standardů:

  • článek je vytvořen jako recenze, která na konci uvádí kompletní zdroje.
  • článek může být vytvořen tak, že obsahuje ukázku textu z knihy (například určité kapitoly) pod článkem je uveden zdroj.
  • článek může být vytvořen tak, že obsahuje rozbor nebo ukázky z více knih, které se zabývají určitým tématem a pod článkem jsou uvedeny zdroje.

Zdroj knih je uváděn v definovaném formátu

  • jméno spisovatele,
  • jméno knihy,
  • jméno nakladatelství,
  • rok vydání.

Našli jste knihu, která je zajímavá a přínosná?

odešlete tip na email recenzepanna@gmail.com

Nekvalitní knihy a nakladatelství

Každá kniha je určitým přínosem, je však vyhrazeno právo na svobodu projevu recenzenta. Obecně zde však nekvalitní knihy neuvádíme.

Máte zájem publikovat vlastní recenzi?

odešlete recenzi na email a po kontrole bude uveřejněna. Tento magazín je nekomerční, recenze je tedy bezplatná. Recenzenti, kteří si nepřejí zveřejnit své jméno budou utajeni, případně uvedeni pouze pod značkou.

Za zveřejněné příspěvky recenzentů a jejich obsah neručíme. Pokud se setkáte s potřebou opravit určité údaje, tak nám prosím zašlete informace na email recenzepanna@gmail.com


 
diskuzní
fórum
Diskusní fórum k tomuto článku není aktivováno.

 Poslední aktuality